• BAD MOJO FROZEN FOREST 60 mg/g

16.90
szt. Dodaj do ulubionych
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.9
Paczkomat Inpost 11.9
Kurier Inpost 15.9
DHL 18.9
Kurier Inpost za pobraniem 19.9
Dostępność 13 szt.
Zostaw telefon

Woreczki nikotynowe "BAD MOJO Frozen Forest" z zawartością 42 mg nikotyny w każdej saszetce to produkt przeznaczony dla doświadczonych użytkowników produktów nikotynowych, poszukujących wyjątkowo mocnych doznań. Zawartość nikotyny na poziomie 42 mg w każdej saszetce sprawia, że są to jedne z najmocniejszych dostępnych na rynku woreczków nikotynowych, dedykowane szczególnie dla osób o wysokiej tolerancji nikotyny.

 

Woreczki "BAD MOJO Frozen Forest" są zaprojektowane tak, aby były dyskretne i wygodne w użyciu. Umieszczane pod górną wargą, stopniowo uwalniają nikotynę, zapewniając użytkownikowi długotrwałe i stabilne dostarczanie nikotyny bez konieczności palenia, żucia tabaki czy używania e-papierosów.

 

Ze względu na bardzo wysoką zawartość nikotyny, produkt ten jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych i doświadczonych konsumentów nikotyny. Nie jest on zalecany dla osób początkujących, kobiet w ciąży, ani osób z istotnymi problemami zdrowotnymi. "BAD MOJO Frozen Forest" z zawartością 42 mg nikotyny może być używany jako środek pomagający w redukcji lub zaprzestaniu palenia tradycyjnych wyrobów tytoniowych, jednak ze względu na swoją potencję, powinien być stosowany z dużą ostrożnością.

Moc: 60 mg/g
Smak: Owocowy
Waga: 14 gram
Ilość woreczków: 20
Zawartość nikotyny w woreczku 42 mg
 • smak dowalony i zapach nigdy w życiu nie miałem lepszych snusów
  GORĄCO POLECAM KAŻMU
  Nexuu313 (2024-02-12)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • WERYFIKACJA WIEKU

​Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.