• Aroma King

Aroma King – nowy snus na rynku saszetek nikotynowych

Marka Aroma King, mimo że jest stosunkowo nowa na rynku woreczków nikotynowych, z miesiąca na miesiąc zdobywa kolejne rzesze zwolenników. Producent doceniany jest przede wszystkim za bogactwo smaków, dobrą jakość saszetek oraz zróżnicowaną moc. Te cechy sprawiają, że każdy amator tego typu produktów nikotynowych znajdzie tutaj saszetki na miarę własnych potrzeb.

Aroma King – smaki

Jak już zostało wcześniej wspomniane, producent Aroma King zaskakuje smakami, a przede wszystkim połączeniami różnych aromatów. W ofercie tej marki można znaleźć bowiem nie tylko standardowe saszetki o smaku mięty, które są tak chętnie wybierane, ale też woreczki o smaku owocowym...i nie tylko, czego przykładem może być cola.

Aroma King – mint

Producent skupił się przede wszystkim na łączeniu aromatu mięty ze smakami owocowymi. I tak można się zdecydować na miętę z borówką amerykańską czy z zielonym jabłuszkiem.

Aroma King – sklep Whitesnus.pl

W sklepie whitesnus.pl prezentujemy kilkanaście wersji smakowych saszetek Aroma King, które różnią się między sobą nie tylko smakiem, ale też poziomem mocy. Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze snusnem proponujemy woreczki o zawartości 20 mg nikotyny na gram, natomiast dla osób dobrze zaznajomionych z tego typu produktami, moc 60 mg/g.

Aroma King – cena

Cena saszetek Aroma King jest bardzo przystępna, ponieważ nie przekracza 20 zł za opakowanie. Jest to więc doskonała alternatywa dla tradycyjnych papierosów. Jeśli więc chcesz zamienić dymiącego papierosa na moc nikotyny, która ukryta jest w aromatycznej saszetce, zdecyduj się na Aroma King!

  • WERYFIKACJA WIEKU

​Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.