• Woreczki nikotynowe 77

Woreczki tytoniowe producenta 77 to najbardziej znany produkt wśród saszetek typu Snus. Doceniane są przede wszystkim za jakość oraz doskonały smak. Chcąc naszym klientom zapewnić najlepsze gatunki saszetek, nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszego sklepu.

Woreczki nikotynowe 77 – seria biała

Producent 77 zadbał o to, by jego asortyment był skierowany zarówno do osób poszukujących mocniejszych doznań smakowych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze Snusem. Woreczki znajdujące się w białych opakowaniach są nieco delikatniejsze od czarnej serii – dostępne są saszetki o poziomie mocy medium oraz strong.

Woreczki nikotynowe 77 Dark Series

Dark series to woreczki dedykowane osobom, które dobrze znajdą produkty typu Snus i szukają silniejszych doznań smakowych. Poziom mocy produktów w tej serii określony jest mianem „extra strong”.

Woreczki 77 a warianty smakowe

W grupie produktów Dark series znajdują się woreczki o klasycznym smaku, ale ciekawą propozycją są saszetki łączące dwa smaki: brzoskwinię lub jabłko z miętą. W serii białej przeważają saszetki o smaku miętowym oraz owocowym. Oczywiście każdy z tych wariantów dostępy jest w kilku poziomach mocy.

Jak używać?

Woreczki marki 77, podobnie jak inne tego typu produkty, powinny być aplikowane między wargę a dziąsła. Jeden woreczek może być stosowany przez 30 min.

Mamy nadzieję, że wśród tak szerokiego wyboru woreczków beztytoniowych marki 77, każdy znajdzie produkt idealny dla siebie, niezależnie od preferowanego smaku i mocy.

  • WERYFIKACJA WIEKU

​Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.