• Maverick

Saszetki nikotynowe Maverick

 

Miłośnicy alternatywnych wyrobów nikotynowych oszaleli na punkcie nowej marki, jaką jest Maverick. Ten producent saszetek nikotynowych postawił przede wszystkim na innowacyjne rozwiązanie: tradycyjnie wykorzystywaną w saszetkach nikotynowych celulozę mikrokrystaliczną zastąpił miętą. Spotkało się to ze sporym uznaniem użytkowników tego typu produktów nikotynowych, a popularność marki Maverick rośnie z miesiąca na miesiąc. Jeśli więc chcesz zasmakować nowej jakości saszetek, zdecyduj się na wyroby tego producenta!

 

Saszetki Maverick – wyselekcjonowane smaki

 

Saszetki nikotynowe marki Maverick to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej poza standardowymi smakami. Producent oferuje swoją klasyczną wersję woreczków o smaku miętowym, ale też połączenie mięty z delikatnym aromatem jagody. Poza walorami smakowymi warto wspomnieć o mocy saszetek: jedna saszetka zawiera aż 25 mg nikotyny na 1 gram, więc z pewnością produkt zostanie doceniony przez osoby preferujące mocniejsze produkty nikotynowe.

 

Maverick - cena w White Snus

 

Jak można zauważyć, cena produktów marki Maverick jest bardzo korzystna. Już za kilkanaście złotych możesz się cieszyć wysokiej jakości saszetkami, które dostarczą Ci nie tylko wyjątkowych doznać smakowych, ale pozwolą Ci także poczuć moc nikotyny. Zachęcamy do złożenia zamówienia.

  • WERYFIKACJA WIEKU

​Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.