• Kategorie
  • Szukaj
  • Ekstremalnie mocne

Najmocniejsze snusy tylko na whitesnus.pl

 

Snus to szwedzka forma tytoniu umieszczana pod górną wargą. Istnieje od wieków, jednak właśnie teraz zyskuje popularność również w innych krajach, także w Polsce. Udowodniono, że jest znacznie mniej szkodliwy niż tradycyjne papierosy i inne wyroby tytoniowe, dlatego jest doskonałą propozycją dla osób, które szukają zdrowszej alternatywy. Osoby, które rozpoczęły już swoją przygodę ze snusem i dla których słabsza moc nie jest już wystarczająca, mogą się zdecydować na najmocniejsze snusy. Zawartość nikotyny waha się w tego typu produktach między 24-50 mg/g.

 

Ekstremalnie mocne woreczki beztytoniowe – dla kogo?

 

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć woreczków nikotynowych o ekstremalnie mocnym poziomie mocy. To propozycja dla wszystkich tych osób, które szukają intensywnych doznań smakowych. Polecane są osobom, które wcześniej paliły dość dużo, w szczególności papierosy o wysokiej zawartości nikotyny.

 

Jakie rodzaje ekstremalnie mocnych woreczków znaleźć można w WhiteSnus?

Proponujemy woreczki takich marek jak Grant, Killa, White Fox czy Paz. Ekstremalnie mocne saszetki dostępne są w różnych wariantach smakowych, i tak można się zdecydować na smak jagodowy, coca-cola, melonowy, pomarańczowy, miętowy i wiele więcej. Mamy nadzieję, że tak duża różnorodność sprawi, że każdy klient znajdzie tutaj idealne dla siebie woreczki nikotynowe.

  • WERYFIKACJA WIEKU

​Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.