• Co to jest woreczek nikotynowy?

Woreczek nikotynowy – co to jest?


Woreczki nikotynowe to świetna alternatywa dla palaczy i nie tylko. Jest to beztytoniowa wersja snusa - popularnej w Skandynawii używki, która istnieje od XIX wieku! Tak jak wszystko, także i snus z czasem ewoluował i w tym monecie otrzymujemy woreczki nikotynowe, które są zdrowszą, schludniejszą wersją snusa.

Czy woreczki nikotynowe są szkodliwe?


W przeciwieństwie do snusa woreczki nikotynowe nie zawierają tytoniu, co niesie za sobą szereg pozytywów:

- są mniej szkodliwe, 
- nie farbują zębów,
- posiadają lepsze walory smakowe.

Wykazano, że woreczki nikotynowe są mniej szkodliwe w porównaniu do tradycyjnych papierosów. Zalecane są jako terapia zastępcza w procesie ograniczania wyrobów nikotynowych. Nie są jednak polecane kobietom w ciąży, osobom z chorobami zapalnymi, nerek, wątroby czy wrzodami żołądka.

Jeżeli jesteś palaczem i denerwuje Cię ciągłe wychodzenie po to, by zapalić, to świetnie trafiłeś! Woreczków nikotynowych można używać dosłownie wszędzie. Wystarczy umieścić woreczek pod wargą i gotowe, można rozkoszować się świetnym smakiem i zaspokoić swój głód nikotynowy.

Jeżeli pierwszy raz masz styczność z naszymi produktami i nie wiesz, jak ich używać, odwiedź koniecznie zakładkę jak używać – tam Ci wszystko wyjaśnimy. :)

Polecamy woreczki nikotynowe 77 oraz produkty innych marek!

  • WERYFIKACJA WIEKU

​Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.