• DOPE FREEZE

15.90
szt. Dodaj do ulubionych
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.9
Paczkomat Inpost 11.9
Kurier Inpost 15.9
Paczkomat Weekend 16.9
DHL 18.9
Kurier Inpost za pobraniem 19.9
Dostępność 12 szt.
Zostaw telefon

Dope Freeze to woreczki nikotynowe skierowane do bardziej doświadczonych użytkowników, pragnących połączyć silniejsze doznanie nikotynowe z intensywnym chłodzeniem. Zawierając 30 mg/g nikotyny, ten produkt stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają wyraźniejszych doznań w połączeniu z głębokim orzeźwieniem.

Od chwili otwarcia opakowania zmysły użytkownika są otulane mocnym i chłodzącym aromatem, przypominającym krystalicznie czysty lod. Wkładając woreczek pod górną wargą, uczucie intensywnego chłodzenia rozwija się, prowadząc do głębokiego uczucia świeżości.

Mimo znaczącej mocy nikotynowej, Dope Freeze zachowuje dyskrecję i komfort użytkowania. Bez dymu i specyficznego zapachu, te woreczki są idealne dla tych, którzy chcą doświadczyć silnych wrażeń w każdej sytuacji.

Z uwagi na wyższe stężenie nikotyny, produkt jest przeznaczony głównie dla doświadczonych użytkowników produktów nikotynowych. Nie jest rekomendowany dla młodzieży ani dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z takimi produktami. Zalecamy zapoznanie się z instrukcją i ostrzeżeniami producenta przed użyciem.

Dope Freeze o mocy 30 mg/g to woreczki nikotynowe dla tych, którzy nie boją się silnych wrażeń. Jeśli pragniesz intensywnego chłodzenia w połączeniu z mocnym doznaniem nikotynowym, to jest to produkt stworzony właśnie dla Ciebie. Pozwól sobie na chwilę mroźnego oddechu w gorącym dniu!

PRODUKT PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! 18+

Moc: 30 mg/g
Smak: Miętowy
Waga: 15 gram
Ilość woreczków: 20
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • WERYFIKACJA WIEKU

​Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.