• Rabbit

Saszetki nikotynowe Rabbit

Absolutną nowością na rynku są woreczki nikotynowe marki Rabbit. Z pewnością jest to propozycja dla osób, kóre z produktami typu snus są już dobrze zaznajomione. Prezentowane w naszym sklepie produkty mają moc określaną jako „x-strong” lub „extreme”, więc są dedykowane osobom, które poszukują bardzo mocnych doznań smakowych, jak i silnego działania nikotyny. Producent zaskakuje nie tylko mocą woreczków, ale też smakami, które nieco odbiegają od tych najbardziej znanych.

Snus Rabbit – smaki

Marka Rabbit nie mogła oczywiście pominąć najbardziej poszukiwanych smaków, do których należy przede wszystkim mięta. Oferuje saszetki o smaku mięty lodowej oraz pieprzowej. Ponadto zdecydować się można również na połączenie lodowej mięty ze smakiem konopi. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które poszukują nowych i ciekawych smaków.

Woreczki nikotynowe Rabbit – cena

W sklepie whitesnus.pl saszetki Rabbit dostępne są w bardzo okazyjnej cenie. Za niecałe 16 zł można zamówić całe opakowanie woreczków, które cenowo niemal nie odbiega od paczki tradycyjnych papierosów. Jeśli więc masz dość dymy papierosowego i szukasz zdrowszej alternatywy, woreczki Rabbit to propozycja idealna dla Ciebie!

  • WERYFIKACJA WIEKU

​Czy masz ukończone 18 lat?

Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.