• Rabbit

RABBIT BLUEBERRY
Produkt niedostępny
RABBIT BLUE ICE
Produkt niedostępny
RABBIT PEPPER MINT
Produkt niedostępny
RABBIT ICE HEMP
Produkt niedostępny

Saszetki nikotynowe Rabbit

Absolutną nowością na rynku są woreczki nikotynowe marki Rabbit. Z pewnością jest to propozycja dla osób, kóre z produktami typu snus są już dobrze zaznajomione. Prezentowane w naszym sklepie produkty mają moc określaną jako „x-strong” lub „extreme”, więc są dedykowane osobom, które poszukują bardzo mocnych doznań smakowych, jak i silnego działania nikotyny. Producent zaskakuje nie tylko mocą woreczków, ale też smakami, które nieco odbiegają od tych najbardziej znanych.

Snus Rabbit – smaki

Marka Rabbit nie mogła oczywiście pominąć najbardziej poszukiwanych smaków, do których należy przede wszystkim mięta. Oferuje saszetki o smaku mięty lodowej oraz pieprzowej. Ponadto zdecydować się można również na połączenie lodowej mięty ze smakiem konopi. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które poszukują nowych i ciekawych smaków.

Woreczki nikotynowe Rabbit – cena

W sklepie whitesnus.pl saszetki Rabbit dostępne są w bardzo okazyjnej cenie. Za niecałe 16 zł można zamówić całe opakowanie woreczków, które cenowo niemal nie odbiega od paczki tradycyjnych papierosów. Jeśli więc masz dość dymy papierosowego i szukasz zdrowszej alternatywy, woreczki Rabbit to propozycja idealna dla Ciebie!